Kuantum Koçluğu

Kuantum koçluğu ile yaşamımız değişir

Koçluk, kişilerin içinde bulunduğu durumu fark etmelerini, arzu ettikleri hedeflere doğru yola çıkmalarını sağlayan, farkındalık yaratmak ve kişinin kendi içindeki potansiyeli yükseltmek amacıyla uygulanan yöntemlerdir.

Kuantum koçluğu ile bolluk, bereket ve zenginlik yaşamımızda oluşur

Düşünce enerjisi kütlesiz enerjidir. Kütlesiz enerji olan düşüncelerimiz, kütleli enerji olan yaşantımızı oluşturma gücüne sahiptir. Quantum mekaniği ile ortaya çıkan şudur ki; insan, doğa olaylarını ve evreni sadece gözlemlemiyor, onu düşüncelerine göre biçimlendiriyor ve değiştiriyor.

Yaymış olduğunuz kıtlık bilinciyle arzu ettiğiniz yaşantıyı yaşayamıyorsunuz. Bu nedenle bolluk ve bereket bilincine geçmek gerekiyor. Bunu yapmak için bazı çalışmalar yapıyoruz.

Kitap yazmak, evlenmek, varlıklı olmak, ev almak, dünya seyahatine çıkmak isteyebilirsiniz. Kuantum koçluğunun temel çalışması, kişilerin duygularını yoğun bir biçimde devreye sokabilmektir.

Kuantum koçluğu ile kendinizi daha iyi tanır ve yaşamdan keyif alırsınız

Amacımız insanların farkındalığını yükselterek, “ben kimim, neden bunu yaşıyorum” diyebilmesini sağlamak. Dış hayatımız aslında bilinç altımızın yansıması. Aslında bilinçaltımıza yerleşmiş duygular, şablonlar, ayna gibi dış hayatımıza yansıyor. Bizim amacımız bilinçaltımızı da yerleşmiş şablonları tanımayı sağlamak.

Kuantum Koçluğu, bireye öncelikle bu bütünleşmeyi sağlayacak temel teknikleri sağlar.Mesela “hayatımda her zaman para kazanmakta zorluk çekiyorum” diyorsak, Herhangi bir sıkıntı çekiyorsak, bunları bulma, hayatımızı kendi gücümüzle geri alma, yeni akışa gelme ve bilinçaltımızdaki şablonları silme ve akışa, sevgiye, mutluluğa, bolluğa ulaşmayı sağlıyor kuantum.

Seygiyle Kalın…

Share