Beats Bolluk Enerji Kanallarını Aktive Etme Uygulama Eğitimi

BEATS eğitiminin ilk kanalı olan bolluk enerji alanlarını aktive etme yaşamımızda sağlıklı olarak akıtamadığımız bolluk enerjisinin önündeki enerjileri serbest bırakmamıza neden olur.

Bedende bulunan çeşitli noktalara uygulanan küçük vuruşlarla o alanların uyarılması, bu uyarılmanın sonucu enerjiyi serbest bırakma ve serbest kalan enerjinin yerine yeni yapılandırmayı içeren bu eğitim oldukça keyifli ve etkilidir.

Beats ufak dokunuşlar şeklinde bilinç ve enerji alanıyla birlikte beden üzerinde bulunan noktaları harekete geçirip, o noktalar da biriken enerji blokajlarını serbest bırakma ve tekrardan o noktaları yapılandırma çalışmasıdır.

Bu çalışma bizi daha rahat tekamül ettirecek tüm blokajlardan özgürleşmek için önemlidir. Çalışma kendi üzerinde çeşitli alt gruplarda toplanır. Her grup beden üzerinde kendi alanlarını etkileyecek çalışmalar içerir. Bu gruplar:

  1. Bolluk enerji alanları aktivasyonu.
  2. Eril – Dişil enerji dengeleme aktivasyonu.
  3. Geçmiş blokajları çözme özgürleşme aktivasyonu.
  4. Kilo oluşumlarını serbest bırakma aktivasyonu.
  5. Şans – başarı enerji kanalları aktivasyonu.
  6. Birlik bilinci enerji alanına giriş aktivasyonu.
  7. Zihinsel yaratımlardan özgürleşme aktivasyonu.

BEATS çalışmasının her grubu ayrı eğitim programları ile düzenleşmiştir. Her eğitim 3 ayrı grup altında toplanmıştır.

Her enerji alanları aktivasyonlarının ilk çalışması kendinize ya da başkalarına uygulama yapabilir şekle gelmenize yardım eder. İlk çalışmalarda yapılan uygulamalar 22 gün boyunca ara vermeden kendimize yapacağımız blokaj kırma çalışmalarını içerir. 22 gün sonunda, kişi kendi çalışmasını tamamladıktan sonra istenilen bir zaman dilimi 2. Çalışmayı almaya hak kazanır. 2. Çalışma beden üzerinde yapılan çalışmalar sonrası yaratılan dirençlerin altında yatan diğer enerji blokajlarını çözmeyi içerir. 3. Çalışma ise kişi hangi gruba ait 2 çalışmayı aldıysa o grup çalışmasının eğitimini yapabilmeye hak kazanacaktır.

1. Çalışmayı almayı yeterli gören arkadaşlar sadece kendilerine ve başkalarına uygulamayı yapacaklardır.

Çalışma katılımcılarına sertifika verilecektir.

Bu çalışmalar sonrası beden üzerinde ki blokajlar çözülecek, kabul cümlesi ile doğal olan enerjileri rahatça deneyim haline çevireceğiz. Beats bilinç alanı blokajlarının boşalmasına yardım ederken diğer yandan da sizi kaynakla buluşturan eşsiz bir çalışmadır.

Değişim dönüşüm biz müsaade ettiğimiz sürece kendini rahatça bedende akıtacak, bizde bunu en keyifli biçimde yaşayacağız.

BEATS eğitiminin ilk kanalı olan BOLLUK ENERJİ ALANLARINI AKTİVE ETME yaşamımızda sağlıklı olarak akıtamadığımız bolluk enerjisinin önündeki enerjileri serbest bırakmamıza neden olur.

Bedende bulunan çeşitli noktalara uygulanan küçük vuruşlarla o alanların uyarılması, bu uyarılmanın sonucu enerjiyi serbest bırakma ve serbest kalan enerjinin yerine yeni yapılandırmayı içeren bu eğitim oldukça keyifli ve etkilidir.

BEATS eğitimini ilk ayağı olan BOLLUK ENERJİ ALANLARINI AKTİVE ETME 3 modül halinde gerçekleşmektedir. 1. modüle katılan arkadaşların diğer modüllere katılma zorunluluğu yoktur.

  1. MODÜL: KENDİNE BAŞKASINA UYGULAMA YAPMA
  2. MODÜL: KENDİNE VE BAŞKALARINA YAPILAN UYGULAMAYI İHTİYACA GÖRE YAPILANDIRMA
  3. MODÜL: BEATS BOLLUK ENERJİ KANALLARINI AKTİVE ETME UYGULAMA EĞİTİMİ VERME

Şifa Olsun…